ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Het contact verliep uitstekend en alle verwachtingen zijn waargemaakt. Alles is geheel naar wens verlopen.
Hoewel over twee makelaars verdeeld (Gerrit, Helianne), verliep het contact uitstekend. Korte lijntjes, ook met de ondersteuning (Willy). Vragen werden vlot beantwoord. Er werd op zaterdagavond teruggebeld om over de verkoopstrategie af te stemmen. App-contact buiten kantooruren werkt ook prima. Totstandkoming brochure en fundatekst soepel en vlot verlopen. Tekst terzake kundig en aantrekkelijk geformuleerd. Foto's maken van de woning ook door vakkundige partij en met professioneel en aantrekkelijk resultaat. Vooraf duidelijke tips (ook door Willemijn) over het opruimen en aantrekkelijk presenteren. Doorlooptijd was ook vlot. Team straalt plezier in het vak uit; niet te stijfjes. Ze maken er op een plezierige manier een feestje van. We kijken met veel plezier terug op het verkoopproces en natuurlijk ook op het uitstekende verkoopresultaat!
Wat wij vooral hebben gewaardeerd is de laag drempelige communicatie via Whats app en de vlotte reacties van de makelaar. Naar onze mening helaas wel wat misleidende informatie in de brochure.
Martin en Sharon hebben mij super geholpen met het verkopen van mijn huis! Ze zijn deskundig, altijd bereikbaar voor vragen en proberen het maximale er voor het uit te halen.
De samenwerking hebben wij als zeer prettig ervaren. Jasper heeft tijdens de aankoop en verkoop van de woningen zeer goed geholpen. Wanneer wij vragen en/of onduidelijkheden hadden, ook in de late avonduren, werd hier direct op gereageerd. Al met al vonden wij het een hele prettige, flexibele en goede samenwerking.
Was een erg aangename samen werking. Goed bereikbaar beantwoord alle vragen en denk goed mee. Is bereid om veel te doen en erg klantgericht.
Geduldig, vriendelijk en antwoord op al mijn vragen. Kortom: een prettige ervaring!
Ik kreeg toevallig met een makelaar van Hopman makelaars te maken en dat voelde meteen goed. Behalve dat de makelaar kundig was had ik ook meteen een goede klik met hem, waardoor ik me ook vrij voelde met vragen stellen en opmerkingen maken. Ik kan een ieder aanraden, en dat zal ik ook zeker doen, om met Hopman makelaars in zee te gaan. Ook de secretaressen waren tot alles bereid en hadden een luisterend oor!
Het contact is top, komen de gemaakte afspraken na, hebben verstand van zaken, geven goede tips en denken mee met de klant. Ondanks dat het erg druk is in deze markt, hebben/ maken ze tijd voor je. Je kan altijd te recht voor goede advies.
We zijn uitstekend geholpen door het team van De Koning Makelaars uit De Meern. Ik zal ze bij iedereen willen aanraden.
Het ging allemaal zeer naar wens, er is op ons verzoek eerst een presentatie, taxatie, etc. gemaakt zodat het huis op elk door ons gekozen moment in de verkoop kon gaan. De makelaar Jamal Nosairi was zeer deskundig, behulpzaam en heel duidelijk.
Uitstekende contacten en service. Het huis was heel snel verkocht en zonder voorbehoud. De transport akte werd binnen twee weken getekend.
De makelaar was zeer vriendelijk, nam alle tijd en hielp zelfs nog mee verhuizen op de laatste dag. Zeer kundig en hij maakte zijn beloftes waar.
Goede intake gesprek gehad. Duidelijke uitleg over de procedure en heldere duidelijke folder. De makelaar is altijd bereikbaar of één van de collega's. Goede kennis van de markt en prima in de onderhandelingen. Zeker aan te bevelen.
Prettige samenwerking. Marktkennis zeer goed en goede communicatie. Korte lijnen waardoor snel reageren en schakelen mogelijk is. Hierdoor was ons huis zeer snel verkocht. Hartelijk dank en als wij ooit nog eens een huis willen kopen en of verkopen gaan we zeker weer met makelaar Leistra in zee.
het contact was van af het begin erg goed, beter dan met de voorgaande makelaar. goed objectief naar ons verkopers, als naar de belangstellende kijkers. zeer aanbevelingswaard!
Martijn heb ik ervaren als een rustige, zeer prettige man. Die me de ruimte gaf om rustig te bezichtigen en vragen te stellen.
Ik heb de afhandeling van alles als zeer goed en profesioneel ervaren snel antworrd alles snel geregeld echt top heel erg bedankt voor alles !!
Bij de aankoop van ons droomhuis hebben wij getwijfeld of we een aankoopmakelaar in zouden schakelen. Aangezien het een verhuizing naar een andere provincie ging worden en wij niet veel van de omgeving af wisten, hebben wij uiteindelijk toch De Koning Makelaars in Gouda benaderd. Het eerste telefonische contact met Kristel was al zeer prettig en hartelijk. Na een eerste afspraak met Hanneke was het ons geheel duidelijk dat we hier goed aan zouden doen. En hoe dit uitgepakt heeft? In een woord: Geweldig!!! Hanneke heeft zo veel voor ons uitgezocht en gedaan. Veel zorgen voor ons weggenomen en vragen beantwoord. Het contact is heel laagdrempelig en gemakkelijk. Haar bereidheid en inzet heel hoog. Niets is te veel. We zijn hier erg positief van onder de indruk! De service van dit kantoor reikt veel verder dan alleen de aankoop van het huis. Heel fijn hoe er met ons is meegedacht. Nogmaals onwijs bedankt hiervoor!