ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Wij zijn zeer tevreden met deze makelaar. Alle medewerkers staan voor je klaar met een zeer goede service. Ze hebben ons zeer goed begeleid om ons doel te behalen. Een echte aanrader!!!
Dit makelaarskantoor is top! Altijd staan ze voor je klaar. Een zeer betrokken team en hebben alle tijd voor je. Een aanrader!!
Ik kan Berg Era makelaars zeer aanbevelen. Ik ben vanaf het begin tot het eind goed geadviseerd. De communicatie verliep heel goed waardoor ik 100 % vertrouwen had in de makelaar.
Makelaar Mirjam Ohlenbusch ging ervoor! Vanaf begin plezierig contact. Bij aankoop appartement Potgieterhof. Bij verkoop van de Bieslook Attent en zakelijk en daar houden we van! Niets was teveel ( gedoe met energielabel)
Corine heeft de verkoop op zich genomen en is daar heel kundig in. Zij is goed op de hoogte van de markt en kan de verkoopargumenten goed overbrengen zonder opdringerig te worden. De begeleiding gedurende de verkoop verliep veelal via de mail en bij elke bezichtiging werd ik geïnformeerd. De open dag was keurig voorbereid met een tasje info voor de potentiële kopers die langs zouden komen. Makelaardij De Koning is mij prima bevallen.
Wij hebben voor Era Ritter Makelaardij gekozen omdat er goede marktkennis aanwezig is. Daarnaast is het contact zeer plezierig geweest.
We kenden een erg prettige samenwerking met makelaaar Feenstra. De communicatie was zeer helder. Daarnaast vonden wij dat het team integer was, zowel voor ons maar ook voor potentiële verkopers. Kortom, wij zijn zeer tevreden over de dienstverlening van team Feenstra.
Achteraf is het moeilijk oordelen of de snelle verkoop (binnen 2,5 maanden) uitsluitend aan de professionele presentatie op Funda en de folder te danken is of ook aan de begeleiding van de makelaar. Wat telt is het resultaat en daar zijn we zeer tevreden mee.
Wij hebben Prisma ervaren als een hele prettige makelaar die altijd begripvol was, meedenkend en creatief & initiatiefrijk in het in ons geval complexe aan- en verkoopproces. Zonder hem was het allemaal niet gelukt. Wellicht niet de voordeligste maar uiteindelijk de investering echt waard gebleken!
Ik ben zeer goed geholpen in het zoektocht naar koopwoning en met alles rondom kopen. Mijn eind cijfer zal zijn: Uitstekend!
Arthur hebben wij ervaren als een zeer ervaren makelaar. Hierbij bedoelen wij dat hij goede kennis heeft van de markt. Ook als aankoopmakelaar hebben wij hem in gang gezet en zagen met eigen ogen hoe hij zijn kennis gebruikte : op een eerlijke en vriendelijke manier wist hij zijn doel te bereiken!
Nuchter, reëel en met de nodige kennis, kunde en ervaring. Kritisch als het nodig is, wat erg belangrijk is op momenten dat je zelf de roze bril op heb.
Ik ben zeer tevreden met de begeleiding door Prisma ERA Makelaar bij de verkoop van het huis. Er werden goede adviezen gegeven waarbij genoeg ruimte was voor eigen ideeën en inbreng. Wat mij het meest beviel was de persoonlijke benadering waarbij informeel gecommuniceerd werd, maar formeel de belangen werden behartigd.
Ben zeer tevreden over de makelaar ,haar deskundigheid ,en de kennis over de markt ,en haar zeer tactische manier van klanten benadering ! IK ben ook zeer tevreden over de hulp in mijn situatie ,aangezien ik 500 km moest rijden om naar Poeldijk te gaan , hebben ze alles gedaan om mij zoveel mogelijk te ontlasten. Hulde aan Mevr. Ronday en haar team !! vriendelijke groet Mevr. Bennink
Vanaf het begin heeft Siewe makelaars zich zeer professioneel gepresenteerd. Marktinschatting was goed, prijsbepaling reëel. Betrof verkoop van het huis van mijn ouders. Zij werden goed begeleid in deze voor hun belangrijke stap, ook gedurende het proces. Tevens deed Seiwe Makerlaardij veel aan het promoten van het huis, middels Funda, Social Media, maar ook huis aan huis berichtgeving in de buurt. Wij als verkoper werden constant op de hoogte gehouden, en duidelijk gecommuniceerd over mogelijke vervolg stappen. Dit heeft geresulteerd in een relatief snelle verkoop en een prijs waar zowel verkoper als koper mee tevreden kunnen zijn. Bij een eventuele volgende verkoop zal ik zeker Siewe Makelaardij weer inschakelen.
Wij zijn netjes geholpen en al onze vragen werden netjes en snel beantwoord
Snel, adequaat reagerend en competent.
De verkoop procedure goed en professioneel uitgevoerd. Snelle reactie en goed begeleiding tijdens de bezichtiging, vriendelijk en professioneel. wel aanteraden.
De makelaar is heel aardig. Hij maakt alles duidelijk.