ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Jasper Siewe is een deskundig makelaar die het hele verkoopproces van onze woning uitstekend heeft begeleid. Alles werd geregeld, van het inmeten, het maken van foto's en video, energielabel tot de bezichtigingen en het onderhandelen.
Kundig team, zeer prettige communicatie. Voor zowel aankoop als verkoop gebruik gemaakt van de diensten van Prisma Era Hengelo. Zeer tevreden.
Marlies was een ware aanvulling bij het verkopen van ons pand. Weet waar ze het over heeft doet er alles aan om de verkoop goed te laten verlopen. Denk met je mee of zelfs nog verder dan wijzelf. Is eerlijk en oprecht en gaat ervoor ,haalde de stresslevel bij ons weg. was een verademing om mee te werken en stond echt continu aan geen vraag was teveel. kortom in een woord een Super Vrouw een Topper . Aanbeveling een volle 100%
Contact met de makelaar was erg goed. Ze nemen de tijd, uitgebreide waardebepaling en goede service. Daarnaast zijn er veel foto's gemaakt en een goede promo film. Woning was zo verkocht!
Wij waren super tevreden! Goede communicatie , tegenover ons maar ook met de collega's. Als we vragen hadden werd er snel gereageerd.
In de huidige tijd van weinig aanbod is Het Raadhuis er toch in geslaagd om een prachtige woning voor ons aan te kopen. Contact was zeer goed en duidelijk.
Het contact was ontspannen, informeel & persoonlijk, dit heb ik als zeer prettig ervaren. Daarnaast is de aanpak helder.
Eric is iemand die zich voor 200% inzet en letterlijk dag en nacht bezig is om het huis zo goed mogelijk te verkopen. Hele nauwkeurig en fijne communicatie. Wij hebben van verschillende kijkers ook te horen gekregen dat de bezichtiging heel fijn was.
Deskundig, betrokken, flexibel, vriendelijk en proactief team. Fijne samenwerking en vlotte afhandeling. Van harte zeer aan te bevelen!
Professionele maar persoonlijke houding. Kundig en houd doel goed voor ogen zonder realiteitszin uit 't oog te verliezen.
Voor de derde keer koos ik voor makelaar Kay in Spakenburg En dit keer met wat bedenkingen van mijn kant nu zijn collega Ruben de verkoop van mijn huis in handen had, maar ook met hem was het fijn om samen te werken. En ook nu weer is het succes vol verkocht.
We kunnen niet anders zeggen dat we heel tevreden zijn met de verkoop door Berg ERA Makelaars. Gedurende het gehele verkoopproces zijn we zeer goed begeleid door Dennis Vissers en ook was de ondersteuning vanuit Amber heel prettig. De goede verkoopstrategie en de mogelijkheid tot het aanbieden van tweede bezichtigingen heeft voor ons de doorslag gegeven om voor Berg ERA Makelaars te kiezen. Dennis was altijd goed bereikbaar, zelfs in de avond uren. Zakelijk en persoonlijk tegelijk, no nonsens - dus geen gladde praatjes en streken. Ook vanuit de kopers van ons huis kregen we terug dat de makelaar kundig en vriendelijk was.
De heer Fortuin heeft ons bijzonder keurig en goed geholpen, Ik baal er alleen van dat ik hier nog 100 karakters aan toe moet voegen
Goede begeleiding tussentijds goed op de hoogte gehouden.Binnen ruim 1 week verkocht ook daarna goed contact gehouden.Konden altijd met vragen terecht bij onze makelaar.
We hadden geen verwachting alles is goed verlopen de prijs was heel goed. Alles is keurig geregeld. Dus deze makelaar kan je prima hebben.
Vanaf het eerste contact voelde Siewe als de juiste makelaar voor mij. Jasper nam de tijd, sprak alles met mij door en beantwoorde alle vragen. Er werd meegedacht in welke strategie we het beste konden gebruiken en dit is een succes gebleken. Snel, betrouwbaar en kundig. Alles wat je nodig hebt!
Zeer goed geholpen. Goed bereikbaar voor alle vragen. En een super communicatie! Huis snel en goed verkocht. Echt een aanrader!