ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Fijn/goed contact gehad, duidelijk qua wat we konden en wilden. Vragen werden snel beantwoord. Kwam zijn afspraken na. Gaf ons goed en duidelijk advies. Fijne makelaar!
We waren onder de indruk van de grote kennis van de makelaar van de (geschiedenis van de bouw van de) woning en de (geschiedenis van de bouw in de) omgeving. Deze makelaar was ons aanbevolen door 2 personen die beiden ervaring hadden met dit makelaarskantoor. Deze aanbevelingen en de technische kennis van de makelaar hebben bij ons de doorslag gegeven om dit makelaarskantoor de opdracht te geven. We zijn prettig geholpen, ook door de binnendienst.
I'm not a Dutch.. all of them speak english very well and kind, supportive. There is no worry to proceed buying/selling the house.
Wij hebben De Koning makelaars benaderd om ons te helpen bij het vinden van een grotere woning met daarbij bepaalde wensen. In de huidige markt is dit bijna niet te doen zonder aankoopmakelaar. Wij hadden bij de kennismaking gelijk een klik en dat heeft zich bevestigd tijdens het hele traject. Lang was er niks te koop, maar we hielden regelmatig contact. En zo hebben zij ons uiteindelijk aan een huis geholpen die we zelf zeker niet gevonden zouden hebben. Wij zijn echt superblij met ons nieuwe huis en met wat het team De Koning makelaars voor ons betekent heeft.
Weer prettig geholpen met de verkoop van mijn woning. Ze zijn eerlijk, duidelijk en alles verloopt lekker vlot.
Gedurende het eerste contact kregen we een duidelijk uitleg over de werkwijze. Via het systeem waar Prisma mee werkt kregen we huizen aangeboden die pasten bij ons zoekprofiel. Zodra we aangaven belangstelling te hebben werd er direct actie ondernemen. Binnen een uur hadden we vaak al duidelijk of een afspraak mogelijk was en wanneer. Bijna altijd was de aankoopmakelaar aanwezig bij de eerste bezichtiging. We kregen goed advies op het moment dat we over wilden gaan tot het uitbrengen van een bod. Dat was niet altijd gericht op kopen maar soms ook waarschuwend. Kort gezegd: accuraat, betrokken, prettig en waardevol. Zeker aan te bevelen bij de koop van een woning.
Voor de 2e keer een huis verkocht bij ERA Zijlstra en wederom een dikke 10! Joost Zijlstra is goed benaderbaar en wat vooral fijn is is dat hij contacten heeft op de Amersfoortse woningmarkt. Door zijn contacten zijn er veel meer potentiële kopers. Ook het team waarmee gewerkt word zijn stuk voor stuk prettige en geduldige personen. De volgende keer ga ik weer voor ERA Zijlstra!!
Uiterst correct en deskundig. Beslist om aan te bevelen.
Nadat wij hadden aangegeven dat wij het appartement wilden bezichtigen heeft de makelaar gelijk een afspraak met de verkopende makelaar gemaakt. Aan het eind van de dag van bezichtiging is de koop al tot stand gekomen. Wij zijn uiterst tevreden met het adequate en directe handelen van de heer Jan Feenstra.
We zijn ontzettend blij met de begeleiding van Patrick en Marc van Era Focus bij de zoektocht naar een nieuw huis. Het proces is heel soepel verlopen en ze hebben echt veel tijd en moeite gestoken om de aankoop van onze droomwoning te verwezenlijken. Ze gaan ons nu begeleiden bij de verkoop van onze huidige woning. Ook dit proces verloopt prima. Patrick en Marc zijn als makelaars heel kundig en bovenal zijn ze hele fijne mensen om mee te werken. We raden Era Focus dan ook van harte aan!
De snelle communicatie en bereikbaarheid buiten werktijden waren een groot pluspunt. Door de persoonlijke aandacht onderscheidt deze makelaardij zich van de grote commerciële makelaars.
Heel fijn contact met de makelaar. Direct, snel en betrouwbaar. Kennis van zaken. Snelle updates over bezichtingen etc. In no-time krijg je antwoord op vragen. Zeer vriendelijk contact ook met de rest van het personeel. Ze bieden het complete plaatje, ook met website van het huis. Echte aanrader!
Gedegen en betrouwbare makelaar die in huidige hectische markt rust en kalmte weet te bewaren en komt met het juiste advies. Vertrouwd gevoel en ondertussen ook het maximale er uit weten te halen op een respectvolle manier. Aanrader!
Contact was goed en hebben ons huis snel verkocht. Zou Fides aan bevelen als makelaar. Zijn altijd bereid je te woord te staan.
Plezierig en persoonlijk contact, deskundig. Het hele verkoopproces tot en met de overdracht is snel doorlopen.
Ben zeer tevreden over deze makelaar. Goede service en jullie hebben een dikke 10 verdiend, , zodat ik iedereen aan zal bevelen om voor jullie te kiezen. Roel voor jou en alle medewerkers veel succes in de toekomst. Tineke Soetens
Heel fijn makelaarsbureau. Waren altijd goed bereikbaar en beschikbaar voor vragen.
Contact was goed, snel en de focus was goed. Makelaar is zeker aan te raden. Ondersteuning gedurende het traject was uitmuntend te noemen.
Dhr koelewijn heeft ons fantastisch met de verkoop van ons huis geholpen. Hij wist onze wensen en heeft daar prima aan voldaan. Wij bevelen deze makelaar zeker aan. Ons huis was ook binnen een week verkocht. Echt een fijne makelaar die weet waar hij het over heeft.