ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Fijne makelaar die goed met je meedenkt en altijd tijd voor je maakt. Was deskundig en prettig in de omgang.
De Koning makelaars in Houten staan voor persoonlijke en professionele service. Van het allereerste contact tot de koop van ons nieuwe huis werden we perfect geholpen. De communicatie was altijd eerlijk en transparant en de adviezen echt gericht op onze persoonlijke voorkeuren en wensen. Ze hielpen ons duidelijkheid te verkrijgen in een moeilijke markt, zonder hen hadden we nooit ons fantastische nieuwe huis kunnen kopen.
Prima makelaar. Denkt goed mee en geeft goede adviezen. Communicatie gaat soepel en vlot. Bereikbaarheid is voldoende.
Zeer tevreden over Zijlstra era Makelaardij. Ik kreeg snel een reactie bij vragen en ze hebben het beste voor met zowel de kopende als de verkopende partij!
Ondanks de gekke coronamaatregelen een hele fijne bezichtiging gehad. Geven snel reactie op je vragen en de woonbrochure is super fijn om doorheen te bladeren en heeft een mooie uitstraling.
Het contact met de makelaar verliep erg prettig. De wijze van communiceren via WhatsApp over de voortgang was een leuke ervaring. We zijn erg tevreden dat alles zo vlot is verlopen.
Prettig en professioneel contact. Flexibel en meedenkend! Kundig en behulpzaam. Proces van verkopen en taxatie nieuwe woning verloopt hierdoor erg soepel!
Goede begeleiding gedurende het gehele verkoopproces. Reëel advies m.b.t. prijsstelling van de woning. Prettige samenwerking.
Rody heeft mij van a tot z begeleid, snelle communicatie, helder en snelle antwoorden, vakman. Aanrader!
De wijze waarop Era Zijlstra werkt is zeer klantvriendelijk. Ze reageren snel en nemen de tijd voor je. Je wordt zelf ook op je gemak gesteld.
Prettige gesprekken met Erwin. Duidelijke uitleg. Hij neemt ruim de tijd. Bij volgende verkoop huis hoop ik Erwin weer als makelaar te kunnen treffen.
de verwachtingen kwamen goed overeen. en de manier waar op hij dat regelde is voor mij perfect verlopen.
Prima, hield ons steeds op de hoogte van de bezichtiging. Is open en eerlijk. Goede samenwerking gehad.
Zeer prettig contact gehad met makelaar Zito van den Muijsenberg. Hij had vantevoren een hele studie gemaakt van huizen in de omgeving van mijn huis, hoelang ze te koop stonden, vraagprijs etc. Ook attendeerde hij mij op huizen, die wellicht iets voor mij waren en bood aan met mij mee te gaan kijken, indien nodig. De afspraken voor bezichtigingen waren duidelijk, ik moest dan wel zelf weg i.v.m. Corona, maar daar kan de makelaar natuurlijk ook niets aan doen.
Het contact verliep prima. Goed bereikbaar, professioneel advies, toegankelijk en vriendelijk. Zeker aan te raden.
Ondanks de gekke tijd waarin klantenservice misschien niet meer de eerste prioriteit heeft, heeft de makelaar goed de tijd genomen om ons te woord te staan en konden wij hem alles vragen. Ook bood hij aan ons nog op de ochtend van de bieding te spreken maar helaas was hij toen niet meer bereikbaar. Het verdere contact is goed verlopen.
We kenden deze makelaar van een eerdere aan- en verkoop. Ook in de oriëntatiefase waarbij we veel huizen hebben bekeken, heeft deze makelaar ons goed geholpen en deskundig geadviseerd. Deze verwachting die we hadden werd waargemaakt.
Alles was ok, maar de inschatting van de courantheid van de woning was minder goed. Toch raar om in een markt waarin bijna alle woningen boven de vraagprijs worden verkocht, deze woning 10% verkocht werd onder de vraagprijs.
Heldere, fijne en eerlijke communicatie, ze denken goed met je mee! Precies wat je hoopt te verwacht van een goede makelaar, ik zou prisma zeker bij anderen aanraden!