Neem direct contact op
Gemakkelijk via telefoon of email
U kiest uw nieuwe thuis, wij regelen de aankoop.
Veilig, zorgvuldig en verantwoord.
De optimale verkoopprijs binnen de gewenste termijn. Geen zorgen. Wij regelen het.
Lees meerU focust op uw toekomst.
Wij regelen het hier en nu.
Hier leest u het laatste nieuws over ERA makelaars, artikelen, acties en vindt u interessante weetjes uit de makelaarswereld. Op de social media pagina's van ERA makelaars geven we de laatste informatie en acties. Dus leuk om te volgen of te liken!
ERA is een internationaal samenwerkingsverband van kwaliteitsmakelaars. ERA-makelaars werken volgens een uitgekiend geïntegreerd marketingsysteem. Daardoor weten zij de meeste en meest hechte relaties met woonconsumenten tot stand te brengen. ERA-makelaars zijn empatisch. Ze werken vanuit de behoefte van de opdrachtgever, maar ook vanuit hun eigen gedrevenheid om full service te bieden. Als opdrachtgever wordt al het werk u uit handen genomen. U kunt zich richten op de volgende fase in uw leven.
Bekijk alle landenHuis kopen of verkopen? ERA-makelaars vervullen woonwensen.
ERA vraagt elke verkoper of koper, rechtstreeks of via Funda, om achteraf de kwaliteit en service van haar makelaars te beoordelen.
Nadat we een zeer positieve ervaring hadden opgedaan met Ronald als aankoopmakelaar, hebben we tijdens het bewandelen van het verkooptraject nog een andere makelaar uit de regio ingeschakeld voor een waardebepaling en het bespreken van de verkoopstrategie. Ook hierbij bleek de aanpak van de Kroon het beste bij ons te passen. De persoonlijke aanpak staat voorop, zo bleek ook bij de verkoop van de woning. Hierbij wordt niet gewerkt met een open huis (zoals veelal gebeurd in de omgeving), maar hebben geïnteresseerden de kans gekregen om de woning te bezichtigen op afspraak. Iets waar wij als koper ook veel waarde aan hebben gehecht met betrekking tot onze nieuwe woning. Ondanks dat we de woning in een 'moeilijke'/drukke kerstperiode te koop hebben gezet, heeft Ronald er alles aan gedaan om zoveel als mogelijk momenten vrij te maken in de agenda. Aan zijn deskundigheid op het gebied van verkoop hebben wij als jonge huizenbezitters veel gehad! Daarnaast niet geheel onbelangrijk heeft hij de verwachtingen waargemaakt, er was veel interesse in de woning en deze is direct na de eerste bezichtigingsronde verkocht. Ook na dit traject merken we dat we met vragen of onduidelijkheden nog steeds bij de Kroon terecht kunnen. De overdracht van de woning is nog niet geweest, maar wij verwachten ook hier dat de Kroon ons op eenzelfde wijze zal ondersteunen. We hopen voorlopig lange tijd in onze nieuwe woning te kunnen blijven wonen, maar weten in ieder geval welke makelaar wij zullen aanraden!
In het begin ging het wat stroef en later was het beter en met succes werd mijn huis verkocht.Binnen drie weken was het verkocht.
Zonder zorgen je woonwens vervuld krijgen? Dat kan nu zoveel makkelijker dankzij het landelijke Team van ERA-makelaars.
Vertel mij meer!